ONZE MENSEN

Een groep geëngageerde Zemstenaren die zich belangeloos inzet voor een correct beleid voor iedereen in Zemst.

  • All
  • Bestuur
  • Bibliotheekraad
  • Gemeenteraad
  • Milieuadviesraad
  • OCMW
  • Politieraad
Greta Lauwers
Greta Lauwers 11
Greta Lauwers

T. 015 61 52 09
E. greta.lauwers@vlamzemst.be
Gemeente- en politieraadslid
Fractievoorzitster

View full Project
Inge Malomgré
Inge Malomgré 7
Inge Malomgré

T. 015 62 09 92
E. inge.malomgre@vlamzemst.be
Gemeenteraadslid

Inge woont sinds haar

View full Project
Karin Schelfout
Karin Schelfout 4
Karin Schelfout

T. 0474 94 95 65
E. karin.schelfout@gmail.com
Gemeenteraadslid

Karin is geboren en

View full Project
Carla Vandervorst
Carla Vandervorst 3
Carla Vandervorst

T. 0473 22 37 53
E. carla.vandervorst@telenet.be
Gemeenteraadslid
voorzitster evenementen

Carla

View full Project
Luc Bessems
Luc Bessems 8
Luc Bessems

T. 015 61 02 22
E. luc.bessems@vlamzemst.be
OCMW-raadslid

Luc is geboren en

View full Project
Michel Teughels
Michel Teughels 2
Michel Teughels

T. 015 61 52 09
E. michel.teughels@vlamzemst.be
Penningmeester

Michel woont sinds kindsbeen

View full Project
Chris Verloo
Chris Verloo 1
Chris Verloo

T. 015 61 43 48
E. chris.verloo@telenet.be
Secretaris
Vlam-afgevaardigde in Autonoom

View full Project
Ru Vercammen
Ru Vercammen 1
Ru Vercammen

T. 0475 48 60 37
E. vercammenrudolf1@hotmail.com
Vlam-afgevaardigde in de milieuadviesraad

Rudolf

View full Project
Ann Van Inthoudt
Ann Van Inthoudt 2
Ann Van Inthoudt

T. 015 42 37 55
E. vanhoof.vaninthoudt@skynet.be
Bestuurslid

Ann woont in Hofstade

View full Project
Marie-Louise Goovaerts
Marie-Louise Goovaerts 1
Marie-Louise Goovaerts

T. 015 61 09 20
E. mlgoovaerts@hotmail.com
Bestuurslid

Marie-Louise is gehuwd met

View full Project
Marina Jacobs
Marina Jacobs 1
Marina Jacobs

T. 015 61.51.56
E. peterenmarina@skynet.be
Bestuurslid

View full Project
Dirk Van Hoof (Stoof)
Dirk Van Hoof (Stoof) 4
Dirk Van Hoof (Stoof)

T. 015 42 37 55
E. vanhoof.vaninthoudt@skynet.be
Bestuurslid

View full Project
Myriam Cuypers
Myriam Cuypers 1
Myriam Cuypers

T. 015 61 56 71
E. myriam.cuypers@telenet.be
Bestuurslid

Myriam woont aan de

View full Project
Rozita Vervoort
Rozita Vervoort 3
Rozita Vervoort

T. 015 61 76 03
E. rozitavervoort@telenet.be
Bestuurslid

Rozita woont al haar

View full Project